Čeká vás rekonstrukce koupelny? Jaký nábytek by vám v ní neměl chybět?

Ač je to k nevíře, spousta rodin používá v bytech stále umakartová jádra. To představuje značně opotřebované koupelny a toalety, které jsou různě „vylepšovány“ tapetami, nátěry, samolepkami atd., ovšem výsledek je nehezký. Pokud vás čeká rekonstrukce koupelny, poradíme, který nábytek vám nesmí chybět.

Vsaďte na praktické skříňky nad pračku

Koupelna je v mnoha rodinách místem, kde stojí pračka. Ta bokem plněná umožňuje využití vrchního prostoru na odložení kde čeho. Nad ní ve výšce máte možná ještě menší závěsnou skříňku. Víte ale, že lze koupit policový regál nebo skříňku nad pračku? Využijete místo na maximum.

Úzké vyšší skříňky a regály

I do malých koupelen se vejdou úzké vysoké regály nebo skříňky. Jsou praktické i s malými dětmi. Do spodních skříněk můžete uložit to, co mohou děti příp. vyndat, do vrchních pak kosmetiku, čisticí prostředky, léky nebo cokoli, co nemá být v dosahu malých rukou.

Prostorné zrcadlo s poličkami

V koupelně se neobejdeme ani bez zrcadla. Je příjemné, když je hned u něj i prostor k odložení si základních líčidel, krému, odličovací vody, ale také třeba aroma svíčky nebo čehokoli jiného, co chcete mít v koupelně vždy nadosah. 

Součástí zrcadel mohou být i skříňky ukryté za nimi, anebo osvětlení již přímo montované v zrcadle. Pokud zrcadlo nemá osvětlení, měli byste jej umístit z obou jeho stran na zeď nebo nad zrcadlo tak, abyste na sebe v jakoukoli denní či noční dobu výborně viděli.

Do malých prostorů bílý nábytek

Především v bytech bývá koupelna nebo předsíň a šatna značně malé. Proto je dobré použít bílý nábytek, který prostor opticky zvětší, nezatíží jej, nezpůsobí, že se budeme cítit stísněně. Kvalitní bílý nábytek je nejen moderní, ale i praktický. 

Mnohý levný koupelnový nábytek nabízí zavedený e-shop Sg-nabytek.cz. Využijte jeho nabídku a pořiďte si vše, co potřebujete. Budete jistě spokojeni.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram